Cirkulář Chytré recyklace

Konference Cirkulář Chytré recyklace

21.07.2024 03:12:02

Infostánek

Velmi nás těší, že jste s námi u prvního ročníku multioborové konference Cirkulář Chytré recyklace 2021, online konference  na téma cirkulární ekonomiky a oběhového hospodářství.

Těšit se můžete na dvanáct odborných přednášek za účasti zástupců státní i obecní sféry, firem a neziskových organizací. Časový harmonogram přednášek najdete v horním menu v záložce „Program“. Začínáme přesně v 9.00 hodin.

Součástí programu je také panelová diskuze na téma: "Je současný tlak na uhlíkovou neutralitu příležitostí, jak konečně najít v odpadech opravdové cirkulární příležitosti?" Nenechte si ji ujít, začíná už ve 12.50 hodin.

Na našem konferenčním webu najdete také virtuální stánky přednášejících a partnerů konference. Vstupit do prostoru se stánky můžete buďto přímo proklikem z foyer na nápis "Stánky", nebo přes horní menu a záložku "Virtuální stánky". Na konkrétní stánek se pak dostanete jednoduše proklikem přes logo, nebo přes textový výčet pod graficky znázorněnými stánky.

Máte dotazy k jednotlivým přednáškám? Zaujaly vás informace uvedené na virtuálních stáncích a chcete se dozvědět víc? Pak neváhejte a využijte možnost položit našim hostům vaše otázky. Můžete to udělat snadno v záložce "Dotazy" v horním menu.

Pokud máte dotazy k organizaci konference, nebo potřebujete poradit, jak se pohybovat na konferenčním webu, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím chatu, který najdete přímo zde na infostánku.

Jsme rádi, že jste dnes s námi. Věříme, že díky účasti inspirativních přednášejících napříč celým řetězcem nakládání s odpady a také díky on-line formátu se snadno propojíte s odborníky z oboru, a získáte tak přehled o aktuálním dění.

Přejeme vám krásný den a věříme, že si konferenci Cirkulář Chytré recyklace užijete!

Úvodní video

FAQ

Multioborovou online konferenci Cirkulář Chytré recyklace pořádají Asociace Informačních Technologií a Telekomunikací (AITAT) spolu s kolektivními systémy REMA a jejím cílem je umožnit zájemcům o udržitelný způsob života nahlédnout pod pokličku praktického nakládání s odpady, recyklačního průmyslu a oběhového hospodářství.

Účast na konferenci není zpoplatněna.

Ano, záznam všech přednášek bude i nadále dostupný na této webové stránce a také na YouTube kanálu Chyté recyklace.

Je to opravdu snadné. Přednášející jsou vám k dispozici v průběhu celého dne. Stačí když si v horním menu zvolíte záložku "Dotazy", vyberete komu chcete položit svůj dotaz, napíšete otázku, vyplníte své jméno a dotaz odešlete.

Všechny položené otázky jsou ihned veřejně viditelné a ostatní diváci mohou přiřadit již položeným dotazům svůj lajk a tím je v přehledu položených dotazů posouvat nahoru na viditelnější místo.

Odpovědi na své dotazy najdete na stejné stránce, na které jste svůj dotaz položili. V případě, že neobdržíte odpověď ihned, buďte prosím trpěliví. Je možné že daný účastník konference zrovna přednáší svou prezentaci, nebo se na ni připravuje.

Kontaktní e-maily a telefony na přednášející naleznete také na jejich virtuálních stáncích, ke kterým se dostanete například přes horní menu, záložku "Virtuální stánky".

Více informací o projektu Chytrá recyklace, ale také o sběru, třídění a recyklaci  elektroodpadu se dozvíte na www.chytrarecyklace.cz

Cílem projektu je edukace a pomoc veřejnosti v oblasti zodpovědného nakládání s odpadními elektrozařízeními, bateriemi a akumulátory. V rámci bezplatné informační linky lidem nabízí osobní přístup a konkrétní pomoc, jak s nimi naložit.

Projekt Chytrá recyklace vznikl z iniciativy Asociace Informačních Technologií a Telekomunikací (AITAT) sdružující nejvýznamnější ICT dovozce a distributory ve spolupráci s kolektivními systémy REMA, které v tuzemsku zajišťují zpětný odběr a recyklaci elektrozařízení, baterií, akumulátorů a solárních panelů.

Program konference

V průběhu dnešní konference se můžete těšit na dvanáct odborných přednášek za účasti zástupců státní a obecní sféry, firem i neziskových organizací. Čas Přednášející Téma Značka

Mediální partneři

Mediálními partnery konference jsou:

  • Zpravodajský deník E15
  • Zpravodajský portál Euractiv
  • Odborný měsíčník pro průmyslovou a komunální ekologii Odpadové fórum